Rejestracja poprzez kontakt telefoniczny lub drogą e-mail.

   516 779 076   ul. Księcia Ziemowita 8/I

Nowa Technologia System SWIFT

Innowacja w leczeniu brodawek wirusowych

Specjalistyczna Opieka

Przebieg Leczenia

Z zastosowaniem systemu SWIFT

Z badań  klinicznych wynika, że większość brodawek wirusowych znika po trzech wizytach z zastosowaniem terapii SWIFT.

Czym wyróżnia się terapia SWIFT?

Promieniowanie mikrofalowe powoduje błyskawiczne wydzielanie ciepła wewnątrz skóry – dzięki temu leczenie odbywa się szybko.

Promieniowanie dostarczane jest w wybrane miejsce i na określoną głębokość, co sprawia, że leczenie jest bardzo precyzyjnie dopasowane do potrzeb pacjenta.

System poddano skrupulatnej ocenie pod kątem bezpieczeństwa użytkownika i pacjenta z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Możliwość normalnego funkcjonowania po zabiegu.

DSC09977-min 1

Działanie Systemu SWIFT

Promieniowanie mikrofalowe powoduje gwałtowny wzrost temperatury tkanek, umożliwiając precyzyjny, miejscowy wpływ na komórki.

Zainfekowana tkanka może znajdować się nawet kilka milimetrów pod powierzchnią skóry, a leczenie tkanki w sposób tradycyjny często przysparza problemów. W konsekwencji terapia może nie przynosić szybkich efektów lub może dojść do uszkodzenia skóry.

Terapia SWIFT dostarcza precyzyjną dawkę promieniowania, której zasięg można z łatwością kontrolować. Gdy promieniowanie mikrofalowe wnika w tkankę, cząsteczki wody zderzają się ze sobą powodując miejscowe wydzielenie energii cieplnej, która błyskawicznie niszczy zainfekowana tkankę na określonej głębokości.

Zabieg trwa 10 sekund , a po jego zakończeniu natychmiast uruchamia się proces leczenia. Tkankę poddaną leczeniu natychmiast zastępuje nowa – zdrowa i zregenerowana.

Co to jest system SWIFT?

To pionierski system mikrofalowy przeznaczony do leczenia chorób skóry. Błyskawiczne działanie systemu Swift umożliwia precyzyjne i proste leczenie łagodnych zmian skórnych.

Swift to nowa technologia wynaleziona w Wielkiej Brytanii, dopuszczona do stosowania w leczeniu ogólnym zmian skórnych w podologii i dermatologii. System Swift wykorzystuje promieniowanie mikrofalowe dostarczane przy pomocy specjalnej głowicy przykładanej do skóry w miejscach zmienionych chorobowo.

Najczęściej zadawane pytania:

Czy zabieg jest bolesny?

Podobnie jak w przypadku wielu zabiegów wykonywanych na skórze, istnieje ryzyko doświadczenia pewnego dyskomfortu. Nierzadko zdarza się, że pacjenci odczuwają nieprzyjemne doznanie przypominające zastrzyk. Jednak w przeciwieństwie do większości metod leczenia brodawek podeszwowych, ból odczuwany podczas zabiegu szybko mija i utrzymuje się dłużej jedynie w nielicznych przypadkach

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg metodą SWIFT nie wymaga specjalnego przygotowania się przez pacjenta. Na wizycie podolog prowadzący przygotuje i oczyści pole zabiegowe przed samym zabiegiem.

Czy mogę normalnie funkcjonować po zabiegu?

W niektórych przypadkach obszar poddany zabiegowi może być bolesny, jednak nie stanowi to przeciwwskazania do wykonywania codziennych czynności. Nie ma potrzeby stosowania opatrunków ani leków.

Z ilu zabiegów składa się terapia SWIFT?

Wszystko zależy od skuteczności leczenia. W niektórych przypadkach może być konieczne wykonanie więcej niż jednego zabiegu (w zależności od skuteczności leczenia kolejny zabieg może być wykonany od 14 dni do ponad miesiąca po poprzednim).. Kwestię tę należy omówić z podologiem podczas wizyty.

Do kogo skierowana jest terapia swift?

Z wyjątkiem kilku określonych sytuacji, większość ludzi, u których występują zmiany skórne, może skorzystać z tej metody leczenia. Przed rozpoczęciem leczenia specjalista używający systemu Swift przeprowadzi ocenę, która umożliwi mu doradzenie najlepszego rozwiązania.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania terapii SWIFT?

– metalowe elementy w ciele
– choroby serca, rozrusznik
– neuropatia, uszkodzenie nerwów
– choroby układu krążenia
– leki immunosupresyjne, leczenie onkologiczne, reumatoidalne zapalenie stawów
– ciąża, okres karmienia piersią

Ile kosztuje terapia metodą SWIFT?

Przybliżony koszt całej terapii SWIFT to 1800 zł.

Co mówią o nas nasi klienci

Opinie naszych klientów po zabiegu terapii mikrofalowej SWIFT® Verruca

“Proces był nieinwazyjny, a efekty były zauważalne w krótkim czasie. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów.”

Piotr Kołodziejczyk

Klient Firmy

“Zabieg był szybki i praktycznie bezbolesny. Wkrótce po zabiegu poczułam ulgę i kurzajki zniknęły. Serdecznie polecam!”

Aleksandra Kot

Klientka Firmy

“Terapia była praktycznie bezbolesna, a efekty są naprawdę imponujące. Dzięki temu odzyskałam pewność siebie i komfort chodzenia!”

Piotr Zieliński

Klient Firmy

Przestań tracić czas, zacznij zabieg już teraz

Błyskawiczne działanie systemu Swift umożliwia proste, a zarazem precyzyjne leczenie zmian skórnych.

Lub

Recepcja: 516 779 076

Zabiegi według do Twoich potrzeb

Zabiegi według Twoich potrzeb – nasza dewiza. Oferujemy elastyczną ofertę dopasowaną do Ciebie. Nasi specjaliści zadedykowani Twojemu zdrowiu. Wybierz srebrny, złoty, platynowy plan – opiekę na miarę.

© nesx.io 2024. All Rights Reserved.